10 yıllık evlilik bitiyor! Zeynep Beşerler’den ‘ihanet’ açıklaması

Zeynep Beşerler, 10 yıl önce Emir İçgören ile evlenmiş, 2016’da oğulları Kerem dünyaya gelmişti. Gözlerden uzak bir yaşam süren çift, bir süredir ‘boşanma’ haberleriyle gündemde yer alıyor.

İddiaya göre; İçgören’in eşini aldatmasının ardından çift, ayrı yaşama kararı aldı. Evlilik sonrası oyunculuk kariyerine devam etmeyen, son olarak fenomen dizi ‘Arka Sokaklar’da rol alan Zeynep Beşerler, önceki gün Akmerkez’de görüntülendi.

“SÜRPRİZ OLSUN”

Çocuklarını oyun alanına bırakan oyuncu, “Koşuşturmaca devam ediyor. Eylül ayında çıkıcak olan bir tiyatro oyunumuz var. Sürpriz olsun sizlere de. Son dönemde harika bir ilgi var tiyatroya da. Acayip şanslıyız son dönemde, güzel gidiyor. Oyunlarımız harika geçiyor” dedi.

REYTİNG REKORTMENİ DİZİYE ÖVGÜLER

Kanal D’nin çok konuşulan dizisi ‘İnci Taneleri’nden övgüyle bahseden Beşerler, “Ben çok dizi takip edemiyorum ama İnci Taneleri’nin tekrarlarına denk geliyorum sık sık. Diziyi çok beğeniyorum” şeklinde konuştu.

“ÇOK YAZIK”

Son dönemin oyuncularının estetik yaptırmasını da değerlendiren ünlü isim, şu ifadeleri kullandı:

Çok şükür benim estetiğim yok ama çok yazık. Bence yaptıran gençlere de çok yazık. İleride bunun sıkıntısını çekerler bence.

EVLİLİĞİ HAKKINDA SORULAR YANITSIZ KALMADI

Beşerler, geçtiğimiz aylarda aldatıldığı için eşi Emir İçgören ile ayrıldığına dair haberlere, “Her şey şu an şahane. Ortada çocuk var. Arkadaşlık tabii ki devam ediyor. İhanet gibi bir şey yok. Bana da sormanız gereken bir şey değil bu” karşılığını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x